• Wpisów:111
  • Średnio co: 15 dni
  • Ostatni wpis:3 lata temu, 13:25
  • Licznik odwiedzin:4 493 / 1720 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
` I to nasze, zupełnie przypadkowe spojrzenie na siebie, niby nic nie znaczyło, lecz dałeś mi do zrozumienia, że jeszcze o mnie myślisz..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
` Nie był idealny, ale miał spojrzenie, któremu zawsze ulegało moje serce...
 

 
` Niczego nie obiecywał, do niczego nie zobowiązywał, a jego odejście mimo wszystko bolało ;/
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Chciałabym: Być z kim, z kim będzie mi dobrze.. Komu, będę potrzebna i najważniejsza w jego życiu.. Kto, będzie mnie kochał, szanował, opiekował się mną i troszczył o nasz związek.. Kto, pomimo wszystko zawsze będzie po mojej stronie.. Kto, będzie ze mną zdobywał doświadczenie życiowe.. Kto, będzie tęsknił za mną będąc przy mnie.. Kto, będzie wierny i oddany.. Kto, będzie potrafił mnie wysłuchać.. kto, będzie wypełniał moje serce wiarą i nadzieją.. kto, będzie starał mnie zrozumieć i będzie wyrozumiały.. Od którego, nigdy nie usłyszę przykrego słowa !
 

 
usiadłeś na ławce. patrzyłeś w ziemię. ściągnąłeś ostatniego bucha papierosa i rzucając go na ziemię,zagasiłeś nogą. nadal patrząc w ziemię spytałeś : ' ufamy sobie nadal ?'. nie usłyszałeś odpowiedzi. nawet przez chwilę nie spoglądając na mnie wstałeś, kopnąłeś puszkę pełnego do połowy piwa i ze słowami :' zajebiście kurwa', odszedłeś , zakładając kaptur na głowie. stałam w miejscu , patrząc na Ciebie jak odchodzisz, pod nosem wyszeptałam : ' nie, przykro mi'...
 

 
` Dlaczego niektórzy ludzie są tacy pojebani ? !
 

 
` Na obecną chwilę wystarczyłby mi tylko spacer z Tobą...
 

 
` pominąłeś jeden mały, nieistotny szczegół. - moje uczucia...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
` Uwielbiam Cię. Uwielbiam Twój zapach. Uwielbiam siadać Ci na kolanach i patrzeć Ci w oczy. Uwielbiam być szczęśliwa. ♥
 

 
` Uwielbiam, kiedy pijemy razem z półlitrowego kubka herbatę, rzucamy na podłogę papierki po cukierkach, jemy jednego żelka na spółkę, a szczególnie nasze sprzeczki pod tytułem : 'a właśnie, że ja mam rację'.
 

 
` ` Tak, to ja jestem tą która najczęściej ma dziwne skojarzenia. To ja jestem tą, która gra ludziom na nerwach i czasami nawet sprawia jej to przyjemność. Tak, to ja jestem tą, która niesamowicie przywiązuje się do ludzi...
 

 
` chciałam być Twoim małym planem na przyszłość . drobną kobietą , którą wielbiłbyś nad życie . oczkiem w głowie , któremu zawsze zapewniałbyś bezpieczeństwo . czasem wściekłą osobą , którą potrząsnąłbyś mocno za ramiona i szepnął "wyluzuj , i tak Cię kocham" . chciałam żyć z Tobą wiecznie i każdego dnia móc kochać Cię bardziej
 

 
` To nie tak, że nie chcę pisać pierwsza, dzwonić, podbiegać z uśmiechem na twarzy. Chcę. Bardzo. Ale nie chcę, byś wiedział, że zależy mi tysiąckrotnie bardziej, niż Tobie..
 

 
` Nie powinien widzieć, że jest moim jedynym planem na sobotni wieczór. Że czeka na niego kubek z ulubioną herbatą, kanapa w salonie i pościel w łóżku. Nie powinien wiedzieć, że przede wszystkim moje serce na niego czeka.
 

 
` to cholerne uczucie, kiedy wydaje Ci się, że masz coś w dupie, a tak naprawdę boli Cię to zajebiście mocno...
 

 
` bądź moim Tristanem, pieprzonym Romeem. a nawet Shrekiem. ale bądź.♥
 

 
` wiesz, cokolwiek się stanie - pieprz to. nie przywiązuj się. po prostu rób tak, żebyś była szczęśliwa, nawet jeśli ktoś odejdzie.
 

 
` Pytasz mnie dziś co w nim widziałam. Czemu nadal po tym wszystkim z nim byłam. Otóż odpowiedź jest prosta. Widziałam w nim miłość mojego życia, szczęście ukryte w jego uśmiechu, pasję w oczach, a bezpieczeństwo w silnych ramionach. Widziałam sens następnego dnia. Widziałam urok trzymania się za ręce, przytulania, całowania. Widziałam także bliskość i ciepło drugiej osoby, słodkie wiadomości na dobranoc. Widziałam moją radość, gdy on za wszelką cenę próbuje mnie rozbawić. Widziałam wspólne przepalone papierosy, nasze kocham podczas letniego deszczu. Widziałam moją dumę z bycia razem. Widziałam poczucie własnej wartości i akceptacji. Widziałam świadomość, że ktoś jest dla mnie, tęskni, kocha... Widziałam wszystko, każdą chwilę. Wszystko to wydarzyło się naprawdę. I naprawdę byłam szczęśliwa. Dopiero potem pojawiły się łzy. A tego już nie przewidziałam.
 

 
` ten facet mnie wykończy psychicznie, fizycznie, nerwowo i nie wiem jak jeszcze, ale kocham go, jak nikogo innego nigdy na świecie.
  • awatar FUCK THE HATERS: pytanie co zrobic jak on Cie kocha, ale zranilas go zbyt mocno zeby liczyc na jakiekolwiek przebaczenie..
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
` miłość to szanowanie ludzkich uczuć, a nie wystawianie ich na próbę.
 

 
` I to niezwykłe uczucie gdy łapie mnie za ręce i przyciąga do siebie. Czuje jego oddech na swojej szyi, czuję jak miarowo oddycha. Jego usta zbliżają się do moich, serce szaleje. ♥
 

 
` Nie czekaj aż napisze. Musisz zrozumieć, że pewne rzeczy mają swój koniec i nie warto ich sztucznie przedłużać. Wtedy nawet jak napisze pomyślisz tylko ‘i co z tego?’.
 

 
` Najbardziej nie lubię momentów, kiedy zaczynam doceniać człowieka, którego straciłam. Kiedy rozumiem ile dla mnie znaczył, a jedyne co mi pozostało to żyć ze świadomością, że nie mam szans na jego odzyskanie.
 

 
A teraz weź kartkę i długopis i notuj: " Tak jestem wielka i poradzę sobie z przeciwnościami! Przyjdzie czas, że wszystkich serdecznych pozdrowię środkowym palcem i to im będzie łyso."